Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 PLN
000000000 Zadaj pytanie online
szukaj

Najel

Najel, czyli francusko-syryjski producent kosmetyków naturalnych. W ofercie posiada wysokiej jakości tradycyjne mydła Aleppo, sole, olejki i wody z kwiatów. Najel używa tylko i wyłącznie naturalnych surowców takich jak oliwa z oliwek, olej laurowy. Firma posiada certyfikat ECOCERT, co oznacza, że produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Kosmetyki Najel pomogą zadbać o piękny wygląd i nawilżenie skóry.

Wyjątkowe właściwości mydła z Aleppo

Wysokie właściwości lecznicze i pielęgnacyjne mydło z Alep zawdzięcza zawartym w nim składnikom, gdzie kluczową rolę odgrywa olej laurowy. Stężenie oleju laurowego w mydłach może wynosić od 5 do 80%, a im wyższe stężenie tym lepiej. Poza tym Aleppo to również sile działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze.

Mydła, które zawierają stężenie oleju laurowego do ok 20% stosowane są jako mydła do codziennej pielęgnacji, natomiast stężenie oleju laurowego powyżej 40% w mydle uznawane jest jako lecznicze, służące do łagodzenia podrażnień, odkażania skóry oraz stanów zapalnych o podłożu grzybiczym lub bakteryjnym.

Kontakt
Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy
  •  
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl