Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 PLN
000000000 Zadaj pytanie online
szukaj

O nas

Sklep internetowy Coolnatur.pl powstał z pasji do naturalnych kosmetyków, którą chcemy dzielić się ze światem. Naszą misją jest stworzenie bogatej oferty ekologicznych kosmetyków, bezpiecznych dla użytkowników oraz przyjaznych dla środowiska. W sklepie znajdziesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, podzielone na wygodne kategorie wraz z dokładnymi opisami produktów. Chcemy dotrzeć z wiedzą na temat organicznych kosmetyków jak najszerzej, dlatego nasz sklep internetowy posiada także zakładkę Blog w której znajdziesz porady dotyczące m.in. przechowywania naturalnych kremów czy utylizacji przeterminowanych kosmetyków.

 

Dlaczego warto stosować kosmetyki naturalne? Powodów jest mnóstwo, my podamy 5, które uważamy za wyjątkowo ważne:

 

  1. Kosmetyki bio są bezpieczne dla zdrowia i mogą być stosowane przez wszystkich, także przez osoby borykające się ze zmianami skórnymi. To przeciwieństwo kosmetyków zawierających konserwanty, które często nie tylko wywołują alergie, ale także pogłębiają obecne stany zapalne skóry.
  2. Organiczne kosmetyki działają równie skutecznie (lub też lepiej) niż ich syntetyczne odpowiedniki. Dzięki naturalnym składnikom dobrej jakości, mogą wnikać w głębsze warstwy skóry i nie tylko doskonale koić, ale też przywracać naturalną równowagę pH skóry.
  3. Prosty, zrozumiały skład, pozwala łatwo ocenić, czy produkt będzie odpowiedni dla danej osoby i jej potrzeb. Każdy ze składników możesz łatwo sprawdzić w Internecie i dowiedzieć się o jego dobroczynnych właściwościach. Tajemniczym konserwantom ukrytym pod liczbami i obco brzmiącymi nazwami mówimy stanowcze NIE!
  4. Wybierając naturalne kosmetyki dbasz o środowisko, ponieważ zawarte w nich składniki są neutralne dla ekosystemu. Dla porównania: chemia, potrzebna do stworzenia syntetycznych kosmetyków, zanieczyszcza środowisko już na etapie produkcji, a po upływie terminu przydatności staje się toksyczna dla planety.
  5. Kupując ekologiczne kosmetyki, często tworzone przez pasjonatów, wspierasz etyczną produkcję oraz rozwój zielonych firm. Także robiąc zakupy przez strony internetowe jak nasza, dokładasz cegiełkę do rozwoju zaangażowanych, lokalnych dostawców :)

 

Wierzymy, że kosmetyki naturalne mają przed sobą świetlaną przyszłość i mocno im kibicujemy. Zachęcamy do obserwowania naszego sklepu internetowego Coolnatur.pl, gdzie systematycznie będą pojawiać się kolejne produkty, a także zapraszamy na nasz profil na Instagramie: @coolnatur.pl.

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących produktów lub zamówień, zachęcamy do kontaktu pod adresem: sklep@coolnatur.pl

Kontakt
Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy
  •